פאנלים סולאריים

התקנת פאנלים סולאריים בסולאר סנטר מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מוסמכים

מה זה פנאל סולארי

פאנלים סולאריים הם לוחות עשויות זכוכית ומתכת שחורה, אשר מטרתן לקלוט אנרגייה שמש חזקה ומרוכזת ככל הניתן, על מנת להמיר את אנרגיית השמש הסולארית לאנרגיית חום או חשמל.

נציין כי התקנת פאנלים סולאריים דורשת אישורים רבים מרשויות ומחברת חשמל, לרוב לא קשה להוציא את האישורים האלה אך מדובר בבירוקרטיה שגוזלת לא מעט זמן, מומלץ לחסוך את הזמן הזה על ידי פניה אל סלוראייז.

איך פאנלים סולאריים עובדים

לאחר השגת כל האישורים יש להבין כי פאנלים סולארים עובדים בשתי דרכים:

  • התקנת פאנלים סולאריים על הגג
  • התקנת פאנלים סולאריים בשטחים פתוחים

השאר פרטים עוד היום
וקבל הצעת מחיר תוך 24 שעות

מימון וניתוחים כלכליים

מערכות סולאריות לעסקים

מערכות עצמאיות ואגירה

סולארי וסביבה

עדכון חדשות כללי

ציוד ואחריות

רישוי מכסות והסדרות

התקנת פאנלים סולאריים על גג הבית

פאנלים סולאריים המורכבים על גבי גג שטוח פשוטים יותר להרכבה, אך גגות בעלי שיפוע או גגות רעפים עלולים להוות מורכבות וכמובן סכנה בעת ההתקנה, על כן מומלץ לבצע את ההתקנה על ידי חברה מקצועית שמעסיקה בעלי מקצוע בתחום.
בנוסף רכישת פאנלים סולאריים תאפשר לכם התקנה פשוטה למערכת הסולארית הביתית, מכיוון והפנלים מגיעים מחוברים למערכת לייצור חשמל וכל שנותר הוא לחווט את חוטי החשמל.

על מנת להתחיל את ההתקנה תחילה יש לפנות את גג הבית כך שיכיל שטח של 10 מטרים לפחות עליהם יותקנו לפחות פאנל סולארי אחד.
כאשר ההתקנה מתבצעת על גג שטוח יש להרכיב את הפאנלים אחד ליד השני, אם ניתן להוסיף מעט שיפוע יש לכוון את פני הפאנלים לכיוון השמש בשעות הצהריים.
התקנה על גגות בשיפוע דורשות חיווטים של חוטי חשמל וחיבורם למערכת הסולארית הביתית, את חוטי החשמל מחוותים מהמערכת אל שאר מוצרי החשמל בבית.

התקנת פאנלים סולאריים על גג הבית היא דרך מצוינת לחסוך בהוצאות החשמל ואף להרוויח לא מעט כסף ברוב המקרים.

אז כמה קוט״ש יכול הגג שלי לייצר?

השאר פרטים עוד היום וקבל הערכה מקצועית בנוגע לפוטנציאל הרווחים הטמון בגג שלך

עשוי לעניין אותך

מאמר מקטגוריה 3

פה יהיה טקסט שמסביר לך כדאי לך להשאיר פרטים באתר הזה הביטחון והיציבות הגלובליים מצויים בסיכונים מתעצמים בגלל העברת עיקר ליבת הפעילות האנושית בפלנטה לרשתות

מאמר מקטגוריה 2

פה יהיה טקסט שמסביר לך כדאי לך להשאיר פרטים באתר הזה הביטחון והיציבות הגלובליים מצויים בסיכונים מתעצמים בגלל העברת עיקר ליבת הפעילות האנושית בפלנטה לרשתות

מאמר מקטגוריה 1

פה יהיה טקסט שמסביר לך כדאי לך להשאיר פרטים באתר הזה הביטחון והיציבות הגלובליים מצויים בסיכונים מתעצמים בגלל העברת עיקר ליבת הפעילות האנושית בפלנטה לרשתות

התקנת פאנלים סולאריים בשטחים פתוחים

מערכות סולאריות גדולות המותקנות על שטחים פתוחים, כלומר על הקרקע, למעשה משתמשים בהמרת אנרגיית השמש כשטחי מפעל לייצור חשמל ירוק. מסיבה זאת התהליך הינו הרבה יותר מסובך, דורש אישורים רבים, זמן התקנה רב יותר, משאבים שונים ואף רשיון הפעלת המערכת מהרשויות.

במידה ויש ברשותכם שטח ברצונכם לנצל אותו להכנסה פסיבית עצומה פנו אלינו ואנו נדאג לכל מה שצריך בכדי להקים חוות אנרגייה סולארית.

השימושים השונים בפאנלים סולאריים

השימושים העיקריים של הפנאלים הסולאריים הם המרת אנרגיית השמש לאנרגיית חום או להמרה לאנרגיית חשמל.

את הפאנלים הסולאריים ניתן לחבר ישירות למכשירי החשמל השונים או אפילו למערכת בית חכם בביתכם הפרטי.

בשטחים גדולים ניתן אף לאגור את החשמל שנאסף ולמכור אותו לחברת חשמל, אם ברצונכם להפוך שטח שברשותכם להכנסה פאסיבית זאת כנראה אופציה מאוד מומלצת עבורכם.

ניתן לקנות פאנלים סולאריים ניידים לקאפינג וטיולי שטח שונים, הפנלים נוחים לשימוש, פשוט תולים על מתלה/עץ קרוב ומחברים ישירות למכשיר החשמלי.

ניתן לרכוש לוחות סולאריים לטיולי קאפינג גדולים יותר אשר ניתן לחבר על גג הקראון/ג'יפ, ולהנות מאספקת חשמל רחבה לכל המכשור החשמלי הדרוש לטיולי שטח.

פאנלים סולאריים יכולים להתחבר ישירות לגוף חימום כמו דוד שמש ולספק המרה של אנרגיית שמש לטובת חימום המים בבית/בקראוון.

הגורמים המשפיעים על כמות ייצור החשמל מפאנל סולארי

כמות החשמל שפאנל סולארי יכול לייצר משתנה מפעם לפעם ומושפע מגורמים רבים. את כמות החשמל שהפאנל יכול לייצר אנו מודדים על פי ההספק של אותו פאנל, את ההספק קובע היצרן ומוציין על גבי הפאנל בסימון WP.

הגורמים המשפיעים על יצירת החשמל של הפאנלים הסולאריים:

 

  • עוצמת האור – הגורם המרכזי הוא כמובן כמות אנרגיית השמש אשר מוקרנת על הפאנל הסולארי, ככל שעוצמת האור חזקה יותר כך הפאנל יוכל לייצר יותר חשמל.
  • הספק הפאנל (WP) – ההספק של הפאנל הסולארי נמדד על פי יחידה הנקראת WP, חשוב לציין כי ההספק המצויין על גבי הלוח הסולארי נבדק בתנאי מעבדה אופטימליים המקרינים עוצמת אור גבוהה וקבועה ותנאי טמפרטורה אופטימליים.

 

טמפרטורה – הטמפרטורה המומלצת עבור ניצול מקסימלי של האנרגיה הסולארית משתנה מפאנל לפאנל ותלוי ביצרן ובחומרי הייצור של הפאנל הסולארי, לרוב טמפרטורה של 25 מעלות צלזיוס תהייה אופטימלית עבור ייצור חשמל.